Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stanford SSI Wiki
Disclaimers
Stanford SSI Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
How to Join Rockets
(view source)
Revision as of 00:32, 28 March 2016
10 bytes added
,
00:32, 28 March 2016
no edit summary
Line 72:
Line 72:
L2
L2
+
|-
+
|
| J
| J
| 640-1,280
| 640-1,280
Line 83:
Line 85:
L3
L3
+
|-
+
|
| L
| L
| 2,560-5,120
| 2,560-5,120
Johnldean
77
edits