Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stanford SSI Wiki
Disclaimers
Stanford SSI Wiki
Search
Changes
← Older edit
Template:Balloon-footer
(view source)
Revision as of 06:53, 6 December 2019
113 bytes added
,
06:53, 6 December 2019
m
no edit summary
Line 12:
Line 12:
|-
|-
{{red-header}} 2017-18
{{red-header}} 2017-18
+
|
|-
|-
{{red-header}} 2018-19
{{red-header}} 2018-19
−
| [[SSI-83|83]] • [[SSI-86|86]] • [[SSI-87|87]] • [[SSI-90|90]]
+
| [[SSI-83|83]] • [[SSI-86|86]] • [[SSI-87|87]] • [[SSI-90|90]]
• [[SSI-91|91]]
+
|-
+
{{red-header}} 2019-20
+
| [[SSI-92|92]] • [[SSI-93|93]] • [[SSI-97|97]]
|-
|-
{{red-header|textalign=right|columns=2}} <span class="plainlinks" style = "text-align: right"> [[Template:Balloon-footer | V]] • [http://wiki.stanfordssi.org/index.php?title=Template:Balloon-footer&action=edit E] </span>
{{red-header|textalign=right|columns=2}} <span class="plainlinks" style = "text-align: right"> [[Template:Balloon-footer | V]] • [http://wiki.stanfordssi.org/index.php?title=Template:Balloon-footer&action=edit E] </span>
|}
|}
Bjing
157
edits